czwartek, 20 czerwca 2024

Koncert Deep Purple w Łodzi. Najgłośniejszy zespół świata zagra w Atlas Arenie

Udostępnij

Zdjęcie: Silvio Tanaka CC BY 2.0

Najgłośniejszy zespół świata wraca do Polski. Deep Purple w Łodzi zagra jesienią 2020 roku. Fani zespołu będą mogli kupić bilety na to wydarzenie już od piątku, 6 grudnia. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Deep Purple w Łodzi

Ledwo wybrzmiały ostatnie dźwięki koncertu w Tauron Arena Kraków, a zespół Deep Purple ogłasza kolejną trasę koncertową. 14 października 2020 roku grupa zagra ponownie dla swoich polskich fanów w łódzkiej Atlas Arena.

Deep Purple uznawany jest przez wielu za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal czy hard rock. Właśnie Deep Purple wpisano do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata.

Bilet dla fanów

Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water” znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Dyskografię grupy zamyka album, „inFinite”, który ukazał się w kwietniu 2017 roku. Ale wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple nie dobiegła końca.

Bilety na koncert Deep Purple w Łodzi trafią do sprzedaży 6 grudnia.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

P
How artist can nulla vitae turpis vel. Why branding factory ?. Kluczowe atuty miękkich kapsułek softgel produkowanych przez ioc sp.