niedziela, 19 maja 2024

Gwiazdy światowego żużla w Łodzi. Druga edycja Meczu Narodów

Udostępnij

Mecz Narodów ponownie odbędzie się na stadionie żużlowym w Łodzi. To druga edycja ten imprezy, która do Łodzi ma przyciągnąć gwiazdy światowego żużla. 10 sierpnia rozpocznie się sprzedaż biletów. Impreza zaplanowana jest na 15 września.

Nagrody dla kibiców

Prezes klubu żużlowego Orzeł Łódź ogłosił w czwartek (8 sierpnia) drugą edycję Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej.

W zawodach pojadą drużyny złożone z Polaków, Niemców i Australijczyków. W stawce pojawi się także ekipa skandynawska. Nazwiska zawodników będziemy podawać w najbliższym czasie. Chcemy, żeby do Łodzi ponownie przyjechały gwiazdy. A dla kibiców przygotujemy 520 nagród. Atrakcji na pewno nie zabraknie.
mówi Witold Skrzydlewski, prezes klubu Orzeł Łódź

Nie wiadomo jeszcze, jaki będzie skład drużyny Polaków. Udział w zawodach potwierdziła już trójka żużlowców Orła: Daniel Jeleniewski, Rafał Okoniewski i Tobiasz Musielak. Do Łodzi przyjedzie także ubiegłoroczny lider naszego zespołu Norbert Kościuch, który broni barw ekstraligowego Get Well Toruń.

Bilet za 5 złotych

Sprzedaż biletów na Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej rozpocznie się w sobotę 10 sierpnia. Ceny biletów mogą kusić nawet najbardziej nieprzekonanych. Za 5 zł zawody obejrzą kobiety i dzieci. Pozostali kibice zapłacą za wejściówkę 20 zł. Bilety dostępne za pośrednictwem strony motoarena.makis.pl.

Zawody odbędą się 15 września o godzinie 17.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości