środa, 22 maja 2024

Aktorki wygrały w „Kole fortuny” 44 tys. dla łódzkiej fundacji

Udostępnij

Aleksandra Szwed, Natasza Leśniak i Beata Fido – aktorki z serialu „Leśniczówka” wzięły udział w specjalnym wydaniu teleturnieju „Koło fortuny”. Odcinek emitowany był 3 maja. W rundzie finałowej, inaczej niż zazwyczaj, wzięły udział wszystkie trzy uczestniczki. Całą wygraną przekazały Fundacji Dom w Łodzi.

Gwiazdy serialu w teleturnieju

To był odcinek specjalny nie tylko ze względu na święto. Wyjątkowość piątkowego „Koła fortuny” odczuwają z pewnością osoby związane z Fundacją Dom w Łodzi. To na ich konto wpłynie cała wygrana z tej rundy.

Aktorki radziły sobie świetnie z odgadywaniem haseł. Zdecydowaną faworytką okazała się Natasza Leśniak, która przed finałem zebrała ponad 13 tysięcy złotych. Beata Fido wygrała 3.350 zł, a Ola Szwed – 2.800 zł. Z takim wynikiem wszystkie trzy przeszły do rundy finałowej.

Kategorią finałową było przysłowie. Aktorki potrzebowały dosłownie dwóch sekund, by odgadnąć hasło: za mundurem panny sznurem. Tym samym wygrały kwotę wylosowaną podczas finału w kopercie. A w niej było aż 25 tysięcy złotych. W sumie gwiazdy „Leśniczówki” wygrały 44 tys. 250 zł.

Fundacja Dom w Łodzi dla chorych dzieci

Wyjątkowa fundacja, wyjątkowe dzieciaki. To fundacja, którą Ola opiekuje się od dłuższego czasu, więc wspólnie zdecydowałyśmy się przekazać właśnie im naszą wygraną. NATASZA LEŚNIAK

Fundacja Dom w Łodzi to pierwszy w Polsce niepubliczny dom dziecka dla chorych dzieci. Powstała w 2006 roku, a jej założycielką jest Jolanta Bobińska. O powstaniu fundacji zdecydowało jedno spotkanie Bibińskiej z chorym chłopcem, porzuconym przez rodziców w łódzkim szpitalu.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości