Biurowiec Imagine prawie gotowy. We wrześniu wprowadzą się najemcy. Wśród nich przedszkole

Biurowiec Imagine prawie gotowy. We wrześniu wprowadzą się najemcy. Wśród nich przedszkole

Biurowiec Imagine powstaje na skrzyżowaniu marszałków. Inwestor chwali się, że po szesnastu miesiącach od rozpoczęcia budowy na początku września wprowadzą do pierwsi najemcy. Kompleks składa się z trzech budynków ciągnących się wzdłuż al. Śmigłego-Rydza.

Imagine to nowoczesny kompleks biurowy w standardzie technicznym klasy A. Dwa z trzech budynków mają po sześć kondygnacji i oferują łącznie 17 200 metrów kw. powierzchni komercyjnej, 14 800 m kw. powierzchni biurowej i ponad 2 tysiące m kw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim biurowcu jest naziemny garaż z 356 miejscami parkingowymi i 49 podwójnymi stojakami rowerowymi.

Przystępując do realizacji Imagine narzuciliśmy sobie i naszym partnerom bardzo wymagający harmonogram, zakładający wybudowanie całego kompleksu w zaledwie kilkanaście miesięcy. Jestem niezwykle zadowolony, że ten cel zrealizujemy i już na początku września do Imagine wprowadzą się pierwsi najemcy. MARIUSZ FRĄCKIEWICZ, dyrektor krajowy Avestus Real Estate w Polsce

W ostatnich tygodniach w obu budynkach biurowych ukończono montaż szklanej elewacji. Fasada na parterze jest jeszcze uzupełniana o ostatnie elementy. Wybudowano również kompletny zewnętrzny układ drogowy oraz podłączono budynki do zasilania i całej infrastruktury. Równocześnie trwają prace instalacyjne, wykończeniowe i aranżacyjne na piętrach biurowych oraz handlowo-usługowych Imagine.

Biurowiec Imagine z przedszkolem i knajpami

Wśród najemców Imagine są m.in. Asseco Poland, New Work Offices, Bluerank czy restauracja Olimp. W biurowcu będzie też dwujęzyczne przedszkole ze żłobkiem Kids&Co, sklep Żabka oraz lokal Z Pieca Rodem.

W ogólnodostępnym pasażu pomiędzy dwoma budynkami kompleksu stanie rzeźba, której projekt zostanie wyłoniony w konkursie organizowanym wspólnie przez Avestus Real Estate i łódzką Akademię Sztuk Pięknych.

Projekt biurowca Imagine przygotowała pracownia DDJM Biuro Architektoniczne. Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2018 roku. Oddanie do użytku całego kompleksu zaplanowano na początek września.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.