sobota, 18 maja 2024

Agresywny kierowca porsche poszukiwany. Rzucił się na innego kierowcę na S8. Mogło dojść do karambolu

Udostępnij

Agresywny kierowca porsche poszukiwany przez łódzką policję. Służby proszą też świadków tego zdarzenia o zgłoszenie się i – jeśli ktoś ma – przekazanie nagrania wideo. Policja chce wyciągnąć konsekwencje wobec lekkomyślnego kierowcy.

Mężczyzna bez wątpienia najpierw wymusił zatrzymanie się innego samochodu na ruchliwej drodze S8 koło Wielunia, a później próbował pobić siedzącego za jego kierownicą mężczyznę. Wszystko rozegrało się na oczach jego nieletniego dziecka i przerażonej żony. Rodzina wracała z wakacji.

Agresywny kierowca porsche na S8

Na kanale „STOP CHAM” na YouTube, na którym publikowane są filmy z udziałem agresywnych lub po prostu nieodpowiedzialnych kierowców, pojawił się film z trasy S8 w okolicach Wielunia. Autor nagrania, którym jest zaatakowany kierowca, dokładnie opisał całe zdarzenie.

Jechałem z wakacji z żoną i 14-letnim synem drogą S8 w kierunku autostrady A1. Wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche, który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta zatrzymał mnie i cały ruch, co mogło spowodować karambol. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę, by móc dostać się do środka i mnie pobić. W związku z tym, że nie udało mu się tego zrobić, ostatecznie skopał moje auto, a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat, by to zgłosić. opisuje zaatakowany kierowca

I tak rodzina zrobiła. Do zdarzenia doszło 3 lipca. Agresywny kierowca porsche jest poszukiwany przez łódzką policję. Mundurowi szukają również innego nagrania z kamery, która zarejestrowała zdarzenie na S8. Chcą wyjaśnić, co wydarzyło się na trasie S8 i ukarać winnego tej sytuacji.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w tej sprawie, proszeni są o kontakt telefoniczny z łódzką policją: 42 665 22 57 lub przesłanie informacji mailem: stopagresjidrogowej@ld.policja.gov.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=HEn6gT06IpM&fbclid=IwAR0AfYHypfnlEWLRlvaluGeQHg-iM2BDS2JiG9B4thcFPuX8CnaJVYq5aTQ

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości