Agresywny kierowca porsche poszukiwany przez łódzką policję. Służby proszą też świadków tego zdarzenia o zgłoszenie się i – jeśli ktoś ma – przekazanie nagrania wideo. Policja chce wyciągnąć konsekwencje wobec lekkomyślnego kierowcy.

Mężczyzna bez wątpienia najpierw wymusił zatrzymanie się innego samochodu na ruchliwej drodze S8 koło Wielunia, a później próbował pobić siedzącego za jego kierownicą mężczyznę. Wszystko rozegrało się na oczach jego nieletniego dziecka i przerażonej żony. Rodzina wracała z wakacji.

Agresywny kierowca porsche na S8

Na kanale „STOP CHAM” na YouTube, na którym publikowane są filmy z udziałem agresywnych lub po prostu nieodpowiedzialnych kierowców, pojawił się film z trasy S8 w okolicach Wielunia. Autor nagrania, którym jest zaatakowany kierowca, dokładnie opisał całe zdarzenie.

Jechałem z wakacji z żoną i 14-letnim synem drogą S8 w kierunku autostrady A1. Wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche, który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta zatrzymał mnie i cały ruch, co mogło spowodować karambol. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę, by móc dostać się do środka i mnie pobić. W związku z tym, że nie udało mu się tego zrobić, ostatecznie skopał moje auto, a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat, by to zgłosić. opisuje zaatakowany kierowca

I tak rodzina zrobiła. Do zdarzenia doszło 3 lipca. Agresywny kierowca porsche jest poszukiwany przez łódzką policję. Mundurowi szukają również innego nagrania z kamery, która zarejestrowała zdarzenie na S8. Chcą wyjaśnić, co wydarzyło się na trasie S8 i ukarać winnego tej sytuacji.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w tej sprawie, proszeni są o kontakt telefoniczny z łódzką policją: 42 665 22 57 lub przesłanie informacji mailem: stopagresjidrogowej@ld.policja.gov.pl.