piątek, 14 czerwca 2024

Śmiertelny wypadek koło Łasku. Zginęło dwóch młodych mężczyzn

Udostępnij

Śmiertelny wypadek w okupie wielkim
Śmiertelny wypadek w okupie wielkim
Okup wielki: robity samochód
Śmiertelny wypadek w okupie wielkim

Foto: OSP Okup Wielki

W nocy z czwartku (18 lipca) na piątek drogą wojewódzką ze Zduńskiej Woli do Łasku jechało trzech młodych mężczyzn. W miejscowości Okup Wielki kierowca z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad samochodem, zjechał na bok i uderzył w słup.

Śmiertelny wypadek w Okupie Wielkim

Gdy ratownicy przyjechali na miejsce wypadku, 20-letni mężczyzna był poza pojazdem. W środku zostało uwięzionych dwóch 19-latków.  Niestety nie można im było już pomóc. Obaj 19-latkowie zginęli na miejscu.

Śledztwo w sprawie wypadku w Okupie Wielkim

Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łasku, która wszczęła oficjalnie śledztwo. Kluczowym do wyjaśnienia przyczyn wypadku, będzie ustalenie, dlaczego samochód zjechał z jezdni.

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Uncategorized e skuteczni : darmowe metody zdobywania klientów. Zrozumienie tlenoterapii hiperbarycznej. Surowce do produkcji suplementów diety.