sobota, 2 marca 2024

Biegały po grobach i kradły znicze. Wszystko nakręciły i wrzuciły do sieci. Skandaliczny film nastolatek z Łodzi

Udostępnij

Dwie nastolatki z Łodzi biegały po grobach, kładły się na nich i kradły znicze. Wszystko na łódzkim cmentarzu Zarzew. Dziewczyny nakręciły film ze swoich skandalicznych wojaży i wrzuciły do sieci. Po kilku godzinach od publikacji usłyszała o nich niemal cała Polska. Ale nie o takiej sławie myślały.

Profanacja cmentarza

Dominika, bo tak ma na imię jedna z dziewczyn, razem z koleżanką postanowiły zabawić się na łódzkim cmentarzu. Biegały po grobach, kładły się na nich, nie miały też problemu z pozowaniem do zdjęć i kradzieżą zniczy. Wszystko nakręciły telefonem.

Dumne ze swojego pomysłu na rozrywkę postanowiły umieścić nagranie w mediach społecznościowych. Zrobiła to Dominika na swoim prywatnym koncie, którego teraz już nie można wyszukać. Prawdopodobnie usunęła je.

Nastolatka opisała każdą relację wulgarnymi i ordynarnymi komentarzami. Wideo szybko zrobiło furorę w internecie, ale nastolatki chyba nie o takiej sławie myślały.

Brak szacunku!!!!!! Jeśli ktoś zna ich to niech napisze do ich rodziców żeby wiedzieli co ich dzieci zrobili. Ciekawe jak się reagują? WIELKI WSTYD. (pisownia oryginalna) komentuje nagranie jeden z internautów

Jestem ciekawa jak zareagują rodziny zmarłych. to jest naprawdę brak szacunku wobec ludzi i strasznie to dziecinne, nie wiem jak to nazwać, przecież nawet małe dzieci wiedzą że takich rzeczy nie wypada robić.(pisownia oryginalna) komentuje inny internauta

Z tęczą w tle

Sytuację dodatkowo bulwersuje fakt, że nastolatka na jednym zdjęciu pozuje z torbą w tęczę, czyli wzorem charakterystycznym dla środowiska LGBT. Trudno powiedzieć czy to przypadek, czy świadomy wybór, jednak i w tym kontekście nie brakowało komentarzy.

Takie zachowanie niszczy opinię pozostałych osób, które zachowują się zgodnie z normami społecznymi i należą do wymienionego środowiska. Pamiętajmy, że nie powinno się zwracać uwagi na przynależność tej osoby. W każdym środowisku znajdą się osoby zachowujące się z nieposzanowaniem norm. Powinno się postępować logicznie – piętnować karygodne zachowanie takich osób, które jeszcze w dodatku swoją kontrowersyjnością wpływają negatywnie na postrzeganie niektórych środowisk. napisał inny internauta

REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości