Zaginął 5-letni Dawid. Zabrał go ojciec, który po kilku godzinach zmarł

Zaginął 5-letni Dawid. Zabrał go ojciec, który po kilku godzinach zmarł

Łódzka policja prosi o pomoc w odnalezieniu 5-letniego chłopca, który zaginął w Grodzisku Mazowieckim. Poszukiwany Dawid Żukowski został zabrany przez ojca. Policja po kilku godzinach dostała informacje, że mężczyzna nie żyje. Nie wiadomo, gdzie przebywa poszukiwany Dawid Żukowski.

Ojciec nie żyje

Od północy 11 lipca grodziscy policjanci poszukują 5-letniego Dawida, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. W środę około godziny 17 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9.

Po czterech godzinach, przed godziną 21, policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Informacja została potwierdzona. Do tej pory nie znane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.

Rysopis Dawida

Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena, postaci z filmu animowanego „Auta”.

Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *