piątek, 14 czerwca 2024

et

Wybuch gazu przy Piłsudskiego w Łodzi. Jedna osoba ranna

Do wybuchu gazu przy Piłsudskiego w Łodzi doszło w piątek, 14 czerwca. Eksplozja nastąpiła w kamienicy, w mieszkaniu na trzecim piętrze. Jedna osoba została ranna.

Utrudnienia na A1 w stronę Katowic. Ruch odbywa się tylko jednym pasem

Do czwartku potrwają utrudnienia na A1 koło Łodzi. W rejonie MOP Skoszewy Zachód (między Strykowem i Łodzią) na jezdni w stronę Katowic drogowcy wymieniają popękaną betonową płytę nawierzchni. Zamknięty jest prawy pas jezdni.

Joanna Skrzydlewska marszałkiem województwa łódzkiego

Choć wybory samorządowe były w kwietniu, to dopiero 11 czerwca udało się wybrać nowego marszałka województwa łódzkiego. Tę funkcję będzie pełniła radna Koalicji Obywatelskiej Joanna Skrzydlewska.

Katastrofa budowlana w Łodzi. W centrum zawaliły się dach i dwa stropy

We wtorek 11 czerwca w Łodzi zawalił się budynek. Katastrofa budowlana miała miejsce w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Nawrot 38a.

Rekolekcje w Porszewicach dla księży. Osoby seksualnie skrzywdzone w Kościele będą je współprowadzić

Rekolekcje w Porszewicach koło Pabianic będą wyjątkowe. Już zapowiedziano, że będą je współprowadzić osoby skrzywdzone seksualnie w Kościele. Organizatorem rekolekcji jest Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji, Szkoła Ewangelizacji św. Andrzeja Żary „Syn Dawida” i Fundacja Składak.

Dariusz Joński i Waldemar Buda do Parlamentu Europejskiego. Kto za nich do sejmu?

Nowi europosłowie z Łódzkiego - Dariusz Joński i Waldemar Buda - niebawem zmienią miejsce pracy. W sejmowych ławach zastąpią ich politycy KO i PiS, którzy według uzyskanego poparcia są następni w kolejności. A będą to prawdopodobnie byli wiceprezydenci Łodzi.

Śmiertelny wypadek w Bobrownikach na DK70. 4 osoby nie żyją [ZDJĘCIA]

W poniedziałek 10 czerwca doszło do groźnego wypadku w powiecie skierniewickim na drodze krajowej nr 70 między Skierniewicami a Łowiczem. Wypadek w Bobrownikach miał miejsce tuż przed godziną 16. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Nowi europosłowie z Łódzkiego i najwięksi przegrani wyborów [OFICJALNE DANE PKW]

Państwowa Komisja Wyborcza w poniedziałek, 10 czerwca, po godzinie 10 podała oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Polacy wybrali 53 europosłów. Najwięcej wprowadzi ich Koalicja Obywatelska. Kto dostał mandat w naszym regionie? Oto nowi europosłowie z Łódzkiego.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

How artist can nulla vitae turpis vel. Bóle głowy a tlenoterapia hiperbaryczna. Oferujemy 100% wolności wyboru w procesie produkcji suplementów diety.