piątek, 14 czerwca 2024

Złodziej artykułów spożywczych i drogich alkoholi zatrzymany przez bełchatowską policję

Udostępnij

22-letni złodziej z Bełchatowa został zatrzymany przez bełchatowskich policjantów. Mężczyzna jest podejrzewany o liczne kradzieże artykułów spożywczych i alkoholi w jednym z dyskontów na terenie miasta. Straty związane z jego poczynaniami wyliczono na blisko 2300 złotych. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem, a kara, jaka mu grozi to nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Lokalny złodziej odpowie za liczne kradzieże

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie w połowie kwietnia otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży alkoholu w jednym z lokalnych marketów. Wyliczono, że wartość poniesionych strat to ponad 1000 złotych. Zawiadamiający podejrzewał o kradzież mężczyznę, który jest częstym klientem.

Jak zauważono na nagraniach z monitoringu, bełchatowianin wybierał tylko drogie alkohole, z którymi przechodził przez linię kas. Ponadto 22-latek był dobrze znany mundurowym z Bełchatowa z zupełnie innych spraw, a co ciekawe miał na koncie kradzieże owoców, warzyw, czy czekolady.

Stróże prawa z wydziału ruchu drogowego KPP w Bełchatowie zlokalizowali podejrzewanego mężczyznę w sobotę, 17 kwietnia. Dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu bełchatowscy śledczy postawili mu zarzuty kradzieży, do których popełnienia się przyznał.

Łącznie straty związane ze złodziejskimi wypadami 22-letniego bełchatowianina oszacowano na prawie 2300 złotych. Za dokonane przestępstwa młodemu mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Na stronie www.belchatow.policja.gov.pl można na bieżąco śledzić informacje napływające z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, o których również informujemy na naszym portalu.

Przeczytaj także:

Dwa promile miał mężczyzna, który autem staranował barierki, a potem uciekł wraz z pasażerami

Oszuści internetowi coraz częściej wyłudzają pieniądze za pomocą OLX i WhatsAppa

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Wszystkie prezentowane treści podlegają ochronie prawa autorskiego, a ich właścicielem jest wydawca Wiadomosci-Lodz.pl

Et mi proin facilisis odio id a et ut id nulla vitae turpis vel nec in amet, amet, nullam id consequat aliquam sed fringilla. Zalety komór hiperbarycznych. Ioc – nowy partner produkcyjny dla twojej marki.