środa, 22 maja 2024

Wojsko chce wynająć lokal przy Więckowskiego w Łodzi. 5 pomieszczeń, po remoncie

Udostępnij

Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła przetarg, w którym oferuje do wynajęcia lokal przy Więckowskiego w Łodzi. Powierzchnia nieruchomości to 123 metry kwadratowe. Lokal ma 5 pomieszczeń i jest po remoncie. Wojsko zapowiada, że zwycięzca przetargu może prowadzić w lokalu sklep, punkt usługowy lub firmowe biuro.

Wojskowy lokal przy Więckowskiego w Łodzi wystawiony

Sprzedażą lub najmem wojskowego sprzętu czy nieruchomości w Łódzkiem zajmuje się bydgoski oddział Agencji Mienia Wojskowego. To on koordynuje tego typu inwestycje, gdy jednostki wojskowe chcą pozbyć się swojego mienia. Tym razem chodzi o lokal przy Więckowskiego w Łodzi. Wojsko chce wynająć całą powierzchnię.

Agencja mienia wojskowego więckowskiego w łodzi

Pomieszczenia wystawionego przez Agencję Mienia Wojskowego lokalu znajdują się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku. Wewnątrz do dyspozycji najemcy jest pięć pomieszczeń i część lokalu użytkowego z wejściem bezpośrednio od Więckowskiego.

Edukacja z wojskiem. Fala chętnych na szkolenie. Ponad 800 zgłoszeń

Przetarg odbędzie się 10 maja o godz. 10 w siedzibie oddziału regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy przy Gdańskiej 163 A. Co ważne, cena wywoławcza miesięcznego czynszu wynosi 3 tys. 110 zł. Pieniądze z z najmu dla wojska będą przeznaczone na inwestycje związane z zakwaterowaniem sił zbrojnych.

Agencja mienia wojskowego więckowskiego w łodzi

Konkurs na nazwę F-35. Oszuści wyłudzają dane. Sztab Generalny WP ostrzega

Komentarze Facebook
REKLAMA

Czytaj więcej

Wiadomości