Latest blog posts

Written by our founders and volunteers, keeping you up to date!

Ekstremalne zagrożenie pożarowe. Pogoda w Łódzkiem zmieni się. IMGW ostrzega

Zagrożenie pożarowe, burze i silny wiatr to niebezpieczne połączenie. Pogoda w Łódzkiem w najbliższych godzinach zmieni się i może być niebezpieczna.

TEMU na celowniku Unii Europejskiej. Platforma może zniknąć z Europy

Chińska platforma sprzedażowa TEMU znalazła się na celowniku Unii Europejskiej. Organizacje konsumenckie chcą, by ograniczyć działalność chińskiej platformy zakupowej w Europie.

Remonty kamienic w Łodzi. Miasto zapowiada wielką rewitalizację

Kolejne remonty kamienic w Łodzi zapowiadają miejscy urzędnicy. 14 budynków zostanie wyremontowanych, a miasto planuje wydać na inwestycje 5 milionów złotych. To część Specjalnej Strefy Rewitalizacji.

Notorycznie wybudzasz się w nocy? Sprawdź, co może być przyczyną

Problemy ze snem to dolegliwość powszechna i dotykająca coraz większej części populacji. Wiele osób skarży się na bezsenność, ale równie częstym zjawiskiem jest codzienne wybudzanie się w środku nocy lub bardzo wczesnym rankiem. Skutecznie obniża to komfort nocnego wypoczynku i sprawia, że mimo wielu godzin spędzonych w łóżku organizm nie jest wystarczająco zregenerowany. Niekorzystnie przekłada się to na jego funkcjonowanie w ciągu kolejnego dnia. Jakie są najczęstsze przyczyny budzenia się w nocy?

Śmiertelny wypadek motocyklisty na A2. Autostrada zablokowana [ZDJĘCIA]

W piątek (17 maja) na autostradzie na wysokości miejscowości Joachimów-Mogiły doszło do groźnego wypadku. Wypadek motocyklisty na A2 miał miejsce około godziny 9. Na czas trwania akcji ratunkowej zablokowany został ruch w obu kierunkach.