piątek, 14 czerwca 2024

Międzynarodowe Zawody w Powożeniu – Bogusławice 2024 [ZDJĘCIA]

Udostępnij

W Bogusławicach od 17 do 19 maja rozegrano Międzynarodowe Zawody w Powożeniu. Zawody rozpoczęto konkursem ujeżdżania, drugiego dnia zorganizowano maraton, a w niedzielę odbyły się finałowe zawody powożenia.

Międzynarodowe Zawody w Powożeniu

Zawody były okazją do sprawdzenia umiejętności jeźdźców z Polski z najlepszymi zawodnikami na świecie. Dały też możliwość młodym jeźdźcom zdobywania wiedzy i umiejętności, a starszym zawodnikom rozwijania umiejętności jeździeckich.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Łączny oraz Burmistrz miasta Wolbórz Andrzej Jaros.

Zdjęcia z zawodów

Międzynarodowe zawody w powożeniu – wyniki

Klasa L-1 towarzyskie

  1. Andrzej Mrożek (Zakopane)
  2. Jakub Mrożek (Zakopane)

Klasa L-2 towarzyskie

  1. Marcin Śledź (Zakopane)

Klasa C-H1

  1. Bartosz Klupś – Stow. Ranczo Rubin
  2. Jarosław Kotfasiński – KJ Łąck przy SO Łąck

Klasa C-H2

  1. Jacek Kozłowski – SKJ Stajnia Quando

Klasa N-H1

  1. Weronika Bogacz – PKJ SK Walewice
  2. Hubert Kozłowski – SLKS Książ
  3. Nicola Jęsiak – SLKS Książ

Klasa U25-H1

  1. Kacpr Górski – KJ Kalumet
  2. Wiktoria Ligocka – WKJ Gabon

Klasa Juniorzy J-P1

  1. Hubert Górski – KJ Kalumet

Klasa Juniorzy J-P2

  1. Magda Gwiaździńska – Stow. Ranczo Rubin
  2. Antonina Netza – Stow. Ranczo Rubin

Klasa Dzieci Ch-P1

  1. Wojciech Klupś – Stow. Ranczo Rubin

Klasa L-H1

  1. Bartłomiej Kwiatek – BPK LOD
  2. Małgorzata Skupień – SKJ Siwek Siedlec
  3. Adam Rak – SJ Napoleońska Zagroda
  4. Bartosz Klupś – Stow. RANCZO RUBIN
  5. Łukasz Skoczylas – KJ Lando
  6. Nicola Jęsiak – SLKS Książ
  7. Jędrzej Kaczmarek – Stow. Ranczo Rubin
  8. Przemysław Grabarczyk – PKJ SK Walewice
  9. Hubert Kozłowski – SLKS Książ
  10. Marcin Mikołajczyk – BPK LOD
  11. Julia Rak – ŁKJ

Klasa L-H2

  1. Jacek Kozłowski – SKJ Stajnia Qando
  2. Martyna Bebłot – PKJ SK Walewice
  3. Weronika Kwiatek – KJ Łąck przy SO Łąck

Klasa L-P1

  1. GRÄF Monique – Niemcy

Klasa CAI3* – H1

  1. Bartłomiej Kwiatek – Polska
  2. Katarzyna Kuryś – Polska
  3. Arkadiusz Szpojda – Polska
  4. Adam Rak – Polska
  5. Cecilia Qvarnstrom – Szwecja
  6. Lucie Kurkova – Czechy
  7. Marketa Sedlinska – Czechy
  8. Dariusz Turzyński – Polska
  9. Dariusz Turzyński – Polska
  10. Krzysztof Idzikowski – Polska
  11. Karel Nyvlt – Czechy
  12. Krzysztof Idzikowski – Polska
  13. Katarzyna Kuryś – Polska
  14. Małgorzata Skupień – Polska

Klasa CAI3* – H2

  1. Thomas Blumschein – Austria
  2. Sebastian Warneck – Niemcy
  3. Aleksander Fularczyk – Polska
  4. Krzysztof Maciak – Polska
  5. Sandro Koalick – Niemcy
  6. Bartłomiej Kwiatek – Polska
  7. Sandro Koalick – Niemcy

Klasa CAI3* – H4

  1. Jaroslav Juran – Czechy

Klasa CAI2* – H1

  1. Weronika Kwiatek – Polska
  2. Michał Kotarski – Polska
  3. Paweł Łopata – Polska
  4. Paweł Lesner – Polska

Klasa CAI2* – H2

  1. Franz Binusch – Austria
  2. Marcin Szymański – Polska

Klasa CAI2* – P2

  1. Jonathan GRÜBER – Niemcy
  2. Sebastian Cichocki – Polska
  3. Daniel Kaczmarek – Polska
  4. Lucie Cerna – Czechy
  5. Jörg Richter – Niemcy

Klasa CAI2* – P4

  1. Friederike Vogel – Niemcy

Klasa CAIJ2* – P1

  1. Hubert Górski – Polska
  2. Wojciech Rosiak – Polska
  3. Zofia Górska – Polska
  4. Bartosz Klupś – Polska

Klasa CAIU252* – H1

  1. Jagoda Karpińska – Polska
  2. Jagoda Karpińska – Polska
  3. Bartosz Złoty – Polska
  4. Kacper Górski – Polska
  5. Martyna Bebłot – Polska
  6. Weronika Marcinkowska – Polska

Klasa CAIU252* – P1

  1. Jan Tokarski – Polska
  2. Katarzyna Górska – Polska

Klasa CAI1*-H1

  1. David Gille – Niemcy

Zawody w powożeniu wyniki szczegółowe

Komentarze Facebook

Skomentuj

Wpisz komentarz!
Podaj swoje imię