wtorek, 21 maja 2024

Jarosław Kosmatka

Hulajnogą jechał trasą szybkiego ruchu

Młody mężczyzna hulajnogą jechał trasą szybkiego ruchu, bo... tak go pokierowała nawigacja. Jego niebezpieczną jazdę zakończyli policjanci.

Połączenie kolejowe Konina z Łodzią. Nowy marszałek Wielkopolski mówi o planach

Marszałek województwa wielkopolskiego mówi o planach rozwoju swojego regionu. A w nich między innymi połączenie kolejowe Konina z Łodzią.

Śmiertelny wypadek w Chabielicach koło Bełchatowa. Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym

Tragiczny wypadek w Chabielicach, w powiecie bełchatowskim, wydarzył się po godzinie 16, w poniedziałek 20 maja. Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym.

Podwójne morderstwo w Bełchatowie. Zatrzymano sąsiada

Morderstwo w Bełchatowie wstrząsnęło mieszkańcami. W poniedziałek, 20 maja, w mieszkaniu w kamienicy odnaleziono dwa ciała. Policja zatrzymała sąsiada.

Burza w Łodzi i regionie. Najwyższy stopień ostrzeżenia IMGW. Gdzie jest burza?

IMGW wydał najwyższy stopień ostrzeżenia meteorologicznego. Burza w Łodzi i regionie będzie miała różną skalę intensywności, w zależności od regionu. 3 stopień zagrożenia obowiązuje w powiecie opoczyńskim.

Przemysław Wachowski ponownie rektorem ASP w Łodzi

W Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyły się wybory rektora uczelni. Ponownie na to stanowisko został wybrany Przemysław Wachowski.

Łódzka woda ze studni głębinowych. Nie z Zalewu Sulejowskiego

Dokładnie 20 lat temu Łódź przestała czerpać wodę z Zalewu Sulejowskiego. Łódzka woda płynie teraz rurami prosto ze studni głębinowych.

Parking w Tomaszowie Mazowieckim przy dworcu PKP. Minister zapowiada budowę ponad 100 parkingów

Budowę ponad 100 parkingów zapowiedział dziś w Tomaszowie Mazowieckim Dariusz Klimczak, minister infrastruktury. Parking w Tomaszowie Mazowieckim przy dworcu ma mieć 88 miejsc.